Ви тут: Головна
Факультети
Факультет підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння
Кафедра електротехніки та систем ракетно-артилерійського озброєння



Завідувач кафедри кандидат технічних наук, Букарос Андрій Юрійович.
Кафедра створена 07 вересня 2015 року.
Кафедра здійснює підготовку курсантів Військової академії (м. Одеса), які навчаються за галузями знань 14 “Електрична інженерія”, 25 “Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону”, 27 “Транспорт”.
Головні завдання кафедри:
Кафедра є випусковою в галузі знань 14 “Електрична інженерія”, готує бакалаврів та магістрів за спеціальністю 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”, спеціалізацій “Експлуатація та ремонт артилерійського озброєння”, “Експлуатація та ремонт ракетного озброєння”, “Боєприпаси, вибухові пристрої, освітлювальні та сигнальні засоби”. Кафедра забезпечує також підготовку курсантів по дисциплінам електротехнічного напрямку інших спеціальностей Військової академії.
Дисципліни, що викладаються на кафедрі:
Структура, освітній процес та наукові дослідження кафедри
За своїм науковим та педагогічним потенціалом кафедра є однією з передових кафедр Військовій академії. На сьогодні на кафедрі працює 5 професорів, 3 доктора наук, 8 кандидатів наук, 5 доцентів, 3 старших викладача, 3 викладача.
На кафедрі безперервно розвивається матеріально-технічна база, створені та впроваджені в освітній процес спеціалізовані лабораторії з електроніки та мікросхемотехніки, теоретичних основ електротехніки, основ метрології та електричних вимірів. Заняття на кафедрі проводяться з використанням сучасних технологій навчання, зокрема в комп’ютерному класі кафедри та предметній аудиторії. Всі аудиторії кафедри оснащені мультимедійними дошками та проекторами.
Необхідною складовою забезпечення сучасного рівня освітнього процесу на кафедрі є наукові дослідження.
Головним напрямом наукових досліджень кафедри є методи та засоби модельної підтримки розробки, створення та управління життєвим циклом електроенергетичних, електротехнічних та електромеханічних систем та комплексів. Науково-педагогічні працівники кафедри проводять наукові дослідження в наступних спеціалізованих напрямках для вирішення широкого спектру задач, що виникають в межах вказаного напряму досліджень: